Velkommen til «Vi synger julen inn» søndag 8. desember kl. 16:00!

Vi gleder oss veldig til å synge julen inn sammen som menighet. Dette blir en innholdsrik ettermiddag med mye sang og godt budskap. Tema for julen er budskapet og det er Thore Søvik som skal tale for oss. Det blir danseopptreden, sang av FriBaGo, Tweenskoret og Mannskoret, og Erlend Haddeland m/band leder oss i fellessanger.

Det vil også bli mulighet for forbønn etterpå. 

Vi avslutter ettermiddag i kjelleren med grøt til alle. 

Velkommen i fellesskapet!

NB! Denne ettermiddagen er en gyllen mulighet til å dele ut julekort til kjente og kjære, og det forstår vi. Likevel har vi et ønske om at vi skal la julekortene ligge hjemme i år (og heller dele de ut på andre arenaer) da dette er noe som kan oppleves ubehagelig og ekskluderende for noen. Dette er et arrangement hvor det kommer flere som ikke går fast i menigheten vår, så vi oppfordrer heller til et fokus på å hilse på noen du ikke har hilst på før. 

Kategorier: Nyheter