Julekonsert 13.desember kl.20:00

Tirsdag 13.desember får vi besøk av Norwegian Gospel Singers i Lyngdal Frikirke! 

Dette blir en variert julekonsert med både gospeltrøkk, tradisjonelle julelåter, og kanskje lurer det seg inn bittelitt country også 🤷🏼‍♀️ Det blir i tillegg en stor musikalsk overraskelse denne kvelden, som vi gleder oss veldig til å introdusere! 🤩

NGS består av 4 sangere + pianist og musikalsk leder Tom Jarle Istad Kristiansen. Tom Jarle har drevet med gospel i en mannsalder, og skaper magi med sin gave innen sang og musikk. Han produserer låter for folk i inn- og utland, og noen kjenner han kanskje fra f.eks Gospel Weekend i Flekkefjord? 

Kathrine og Robert Stulien Hellerslien, som bor i Lyngdal, kjenner kanskje flere av dere til fra menigheten eller andre arrangement i Lyngdal – bl.a. Stjernekamp, Nissene på Stølen el.l. I tillegg består NGS av sopranene Elin Knutsen og Ine Repstad Hansen, som er fra Søgne og Songdalen. 

De har også med seg Christer Iglebæk, som sørger for nydelig lyd under konserten. 

Billett kr 200,- Barn under 12 år er gratis. Billetter kjøpes i døra.

Vi håper dere vil ta turen til Lyngdal Frikirke for en fantastisk julekonsert der vi garantert vil få julestemning – da kan jula bare komme! ☺️

Kategorier: Nyheter