Velkommen til gudstjeneste med barnekirke! Søndag 19.mai kl. 11:00.

Til søndag starter vi taleserien «..og bli hans etterfølgere,..», som er en del av menighetens visjon. Jesus hadde disipler, og vi sier at i dag er det vi som er hans disipler. Hva handler dette om, dypest sett? Aktuelle bibelvers: Joh. 3,30; Gal. 2,20; Matt. 8,19-22. Det er Kjetil Ausland som taler, og det blir lovsang under ledelse av Sigrid Harket Sandal. 

I barnekirka denne uka jobber vi med:

Puggles: Gud elsker meg hele tiden

Cubbies – Bjørneklem 21

Sparks – Gud hjelper Moses 

T&T – Jesus viser nåde mot mennesker

Til søndag skal vi lage en reklamefilm for Barnekirka som skal vises på «Gi Jesus videre» konferansen i november. Hvis ikke du ønsker at ditt barn skal bli filmet, så gi beskjed til Thore eller Birgitte på søndag. Filmen skal ikke legges ut på nett, men vises på konferansen og kanskje en eller to ganger under gudstjenesten hos oss. 

Registering: 
På søndag begynner vi også med registrering av barna i gangen før GT starter. Derfor er det fint hvis ungene kommer innom registreringsbordet før GT starter. Da får de et stempel og vi får hilst på alle barna og delt de inn i smågruppene.

Velkommen i fellesskapet!

Kategorier: Nyheter